rus
Золочев (Львов)
02:55
1/5
Мед зі своєї пасіки
Мед зі своєї пасіки - фото 1 Мед зі своєї пасіки - фото 2 Мед зі своєї пасіки - фото 3 Мед зі своєї пасіки - фото 4 Мед зі своєї пасіки - фото 5

Мед зі своєї пасіки

60 грн  /килограмм
54 - 55 грн  /килограмм  оптом
Головацкий Григорий Владимирович, директор
на Флагма с 16 марта 2013
Продам

Продам високоякісний екологічний мед (липопово-гречаний, весняне та літнє різнотравя та інші). Мій мед зібраний в екологічно чистому регіоні Львівської обл, навколо пасіки хвойні ліси (в радіусі 70 км немає жодних заводів та фабрик). Ціна вказана за 1 кілограм, для роздрібних та оптових клієнтів відповідно. Можливий самовивіз меду з м. Золочів, також відправляю свій мед курєрськими службами (за умови часткової предоплати).
Бджолиний мед вважається одним з основних енергетичних матеріалів для клітин організму за рахунок великого вмісту вуглеводів. Він бере участь в утворенні різного роду гормонів і ензимів завдяки білкам. Продукт активно впливає на підвищення якості життєдіяльності організму, оскільки є стимулятором біологічного походження. Протеїни та амінокислоти - незамінні речовини для реабілітації організму після хвороби, перевтоми, виснаження або перенесеної операції. Наявність в складі меду фітонцидів надає потужний антибактеріальний ефект. Це допомагає усунути різні запальні процеси. При цьому мед можна вживати як внутрішньо, так і використовувати для зовнішнього застосування. Мед - єдиний натуральний продукт, який на всі 100% засвоюється організмом людини. Він не вимагає енергії на розщеплення, а прямо потрапляє в кров. В результаті - Ви не будете відчувати втоми, як це зазвичай буває після ситної трапези.
Споживаючи мій мед Ви гарантовано оздоровите свій організм! Якість меду гарантую, бджільництвом займаюсь 35 років.

Обновлено: 21 января 2019, 21:28
просмотров: 917
Похожие объявления
55 грн /кг цена  55 грн /л оптом
Камрат, ЧП, Тернополь, 57 км
Продам мед свіжий цьогорічний липовий з різнотравям мед з смаком і...
45 грн /кг цена
Яворкий Б.І., ФЛП, Тернополь, 57 км
Продам мед в 10 л відрах
Цена не указана
Евро-тара, ООО, Львов, 63 км
Предлагаем тару пластиковую объемом от 150 мл до 20 литров для...
120 грн /шт цена  от 100 грн /шт оптом
Орбита-Плюс, ООО, Львов, 63 км
Мед натуральний квітковий в стіках, 20 грам, упак-бокс 25 шт
×
×
×
×
×